"Serce wskazuje na najistotniejszy wymiar istnienia. Jeśli nie utrzymujesz więzi z sercem, żyjesz tak, jak gdyby wymiar ów był nieobecny, tracisz z oczu właściwy cel życia na ziemi niezależnie od tego, co osiągniesz na zewnątrz."

Eckhart Tolle

CZYM JEST PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA?

Psychoterapia indywidualna jest jedną z form pomocy w sytuacjach, gdy pojawiają się w naszym życiu trudności i kryzysy, a dotychczasowe naturalne sposoby radzenia sobie z nimi przestają wystarczać. Psychoterapia opiera się na rozmowie i budowaniu relacji terapeutycznej, która służy pogłębieniu rozumienia siebie, swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Terapia prowadzi Klienta do zmiany myślenia i działania. Punktem wyjściowym jest założenie, że za każdym problemem stoi jakaś potrzeba. Należy ją ujawnić, nazwać i szukać sposobów jej zaspokojenia. Pomocą psychoterapeutyczną mogą zostać objęci zarówno dorośli jak i młodzież.

 

Kiedy należy skorzystać z tej formy pomocy?

Gdy cierpisz i żadne wsparcie nie jest wystarczające.

Gdy czujesz ból, którego nie potrafisz zrozumieć.

Gdy nie potrafisz ukończyć tego co zacząłeś.

Gdy czujesz ogarniający Cię smutek brak chęci do działania.

Gdy pojawiają się inne, trudne sytuacje, w których możesz poczuć, że potrzebujesz pomocy i wsparcia.

Gdy potrzebujesz pomocy z radzeniem sobie w trudnych sytuacjach takich jak zaburzenia rozwoju, trudności wychowawcze, zaburzenia emocji, trudności w odnalezieniu się w nowym środowisku a także w wielu innych problemach.

Gdy czujesz, że kolejne związki partnerskie rozpadają się.

Gdy budujesz relacje, w których ktoś Cię wykorzystuje, lub to ty tracisz panowanie nad sobą, w konsekwencji czego zostajesz samotna lub samotny z poczuciem smutku, odrzucenia i lęku.

CENNIK
 
Life coaching od 130 zł
Coaching sportowy - od 130

Psychoterapia indywidualna - od 130 zł
Psychoterapia par i rodzin - od 150 zl
Systemowa terapia rodzin - od 150zł
GOCOACH
Pracownia Rozwoju Osobistego

+48 668 179 551
biuro@gocoach.pl

41-902 Bytom,
ul. Woźniaka 78
Agnieszka Gołębiowska - ZnanyLekarz.pl